رویداد سبکاد

دوره‌های استعدادیابی کسب‌و‌کار و نوآوری در صنعت مالی

رویداد سبکاد ۱

وضعیت اجرایی رویداد : خاتمه یافته
تاریخ شروع رویداد : 1397/10/22
تاریخ پایان رویداد : 1398/2/31

مدت دوره (هفته) :13
تاریخ شروع ثبت نام : 1397/8/19
تاریخ پایان ثبت نام : 1397/10/21

مرکز نوآوری پل‌وینو زیر نظر گروه فناوران هوشمند بهسازان فردا (هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ملت) از علاقمندان به حضور در برنامه‌های آموزشی و عملیاتی با تمرکز بر پروژه‌های فناوری مالی، دعوت می‌کند در رویدادهای ۳ ماهه تیم‌سازی شرکت کنند. مهلت ثبت‌نام تا ۲۱ دی تمدید شد

چارچوب رویداد سبکاد

رویدادهای سبکاد به‌طور کلی شامل چهار بخش آموزش، تحقیق، اجرا و پروژه اجرایی هستند و خدمات خرد، خدمات مالی شرکتی، خدمات اختصاصی‌سازی شده، فناوری دفاتر کل پراکنده، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی به‌عنوان حوزه‌های اصلی مورد توجه قرار می‌گیرند.

افراد شرکت‌کننده در رویداد از خدمات تخصصی و مربی‌گری مرکز نوآوری پل‌وینو بهره‌مند می‌شوند. همچنین فرصت‌های همکاری برای افراد و تیم‌های برتر با این مرکز یا سایر شرکت‌های گروه بهسازان فردا فراهم خواهد شد.


اهداف و حمایت‌های مرکز پل‌وینو

مرکز با توجه به اهداف برگزاری رویدادهای کارآموزی در جهت شناسایی و پرورش استعدادها، اقدامات و حمایت‌های زیر را انجام می‌دهد:

۱) خدمات تخصصی و مربی‌گری جهت تبیین و کارا نمودن ایده‌های علمی و شکوفایی ایده‌های خلاقانه با هدف ورود صاحب ایده به مرکز، 

۲) جذب موقت افراد صاحب ایده در مرکز به‌عنوان کارشناس پژوهش و نوآوری، پس از ارزیابی در در طول دوره کارآموزی یا همکاری موفق در انجام مطالعات موردی و تهیه طرحنامه


روش اجرا

برای اجرای رویداد سبکاد ۱ تعداد۲۰ نفر از بین داوطلبین با مدارک تحصیلی MBA، MBA-IT و IT  برپایه اطلاعات ثبت شده در پورتال و مصاحبه با مربیان رویداد انتخاب می‌شوند. جلسات آموزشی و یادگیری در دو زمینه کسب و کار و فناوری برگزار می‌گردد.

با تشکیل ۴ تیم ۵ نفره موضوعات پژوهشی و سپس مطالعات موردی تعریف می‌شود. همچنین تیم‌ها یک پروژه اجرایی را با هدایت مربیان انجام داده و نتایج و دستاوردهای خود را به‌صورت گزارش و سخنرانی ارائه می‌دهند.

به همه شرکت‌کننده‌ها گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد.


مدت دوره

در مجموع طول دوره ۵۱۰ ساعت است که حدود ۳۳۰ ساعت به مباحث کسب و کاری و حدود ۱۸۰ ساعت به مباحث فناوری اختصاص می‌یابد.


هزینه دوره

حضور در رویدادهای سبکاد رایگان است.


نحوه ثبت‌نام

پس از فشردن دکمه ثبت‌نام به صفحه حساب کاربری راهنمایی می‌شوید. در صورتی‌که قبلا اقدام به عضویت در پورتال پل‌وینو نکرده‌اید، گزینه ثبت‌نام کاربر جدید را انتخاب کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

با توجه به اینکه پیوست فایل رزومه ضروری است، مشخصات فردی، رشته تحصیلی و محل تحصیل حداقل اطلاعاتی است که می‌توانید بنویسید.
تمامی حقوق مربوط به طراحی و توسعه وب سایت محفوظ می باشد Polwinno.ir
X

جستجوی سریع محتوای تخصصی پل‌وینو


v