اخبار و رویدادها و فراخوان‌های بخش رویداد

وبلاگ پل‌وینو
۱۹ آبان ۱۴۰۰ 0

تقدیر از برگزیدگان اولین لیگ نوآوری بهسازان فردا در مراسم اختتامیه

پس از تلاش یک ساله شرکت‌های گروه بهسازان فردا در حوزه نوآوری از برگزیدگان با اهدای جوایز نقدی، لوح و تندیس تقدیر شد


فرایند اجرایی لیگ نوآوری بهسازان فردا در یک دوره یک‌ساله از مهر ۱۳۹۹ تا شهریور ۱۴۰۰ و در سه مرحله با مشارکت شرکت‌های مجموعه بهسازان فردا و همکاران دارای ایده‌های نوآورانه و در چهار محور تحقیق و پژوهش، ایده، محصول اولیه و محصول نهایی انجام شد. در پایان این دوره مراسم اختتامیه لیگ نوآوری گروه بهسازان فردا با هدف قدردانی از زحمات خانواده بزرگ گروه بهسازان در حوزه نوآوری، روز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ در محل باشگاه بانک ملت برگزار شد.

در این مراسم که مدیران ارشد بانک ملت و گروه، حائزین رتبه‌های برتر در سه مرحله لیگ، داوران و دست‌اندرکاران برگزاری لیگ حضور داشتند ابتدا محمدهادی شالباف رئیس مرکز نوآوری پل‌وینو به حیاتی بودن نوآوری برای بقای شرکت‌ها اشاره کردند و در روند بلوغ نوآوری دستیابی به اعتقاد و یقین نسبت به ارزش نوآوری و زمینه‌سازی برای آن را از اهداف اصلی لیگ نوآوری برشمردند. ایشان در ادامه گزارش جامعی از برگزاری این دوره و نتایج آن ارائه نمودند.

آقای مهندس محمود جراحی از مدیران و کارآفرینان پیشکسوت و با تجربه در صنعت الکترونیک و فناوری اطلاعات و فعال در زمینه مشاوره به شرکت‌های استارت‌آپی و دانش‌بنیان سخنران ویژه این مراسم بودند. ایشان پس از مقدمه‌ای در باب اهمیت و ضرورت نوآوری که زیربنای توسعه دسترسی‌ها، کاهش هزینه‌ها و نجات کشورها از فقر به شمار می‌آید، چشم‌اندازی از آینده فرصت‌های شغلی را برای جمع حاضر ترسیم کردند.

در بخش بعدی مراسم آقای دکتر علی حکیم جوادی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره هلدینگ بهسازان فردا تدابیر مدیریتی برای توسعه نوآوری و تقویت فرهنگ نوآوری در شرکت‌ها را مطرح کردند.

پس از پخش کلیپی کوتاه از نظرات همکاران مشارکت‌کننده در لیگ نوآوری، نوبت به معرفی برگزیدگان نهایی رسید و از ایشان با اهدای جوایز نقدی، لوح تقدیر و تندیس قدردانی شد. برگزیدگان نهایی اولین دوره لیگ نوآوری بهسازان فردا شامل ۴ طرح برتر در محور ایده، ۴ طرح برتر در محور محصول اولیه، ۳ طرح برتر در محور محصول نهایی، ۱ شرکت برتر در هر یک از محورهای ایده، محصول اولیه و محصول نهایی، ۱ شرکت برتر در جمع امتیازات و ۱ شرکت برتر در کیفیت مشارکت بودند.

در انتها از آقای دکتر محمود رشیدی معاون مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت و رئیس هیئت مدیره بهسازان فردا دعوت شد تا در جمع‌بندی مطالب ارائه شده توصیه‌هایی را مطرح فرمایند. ایشان در سخنان خود به اهمیت پژوهش و ضرورت تغییر و تحول در سازمان تأکید نمودند. در ادامه ضمن تشکر از تلاش هلدینگ بهسازان و مرکز نوآوری پل‌وینو خواستار ادامه و تقویت این روند شدند و پیشنهاد کردند این رویداد در سطح بانک نیز توسعه پیدا کند.

مراسم اختتامیه اولین دوره لیگ نوآوری بهسازان فردا که از ساعت ۸:۰۰ صبح آغاز شده بود در ساعت ۱۰:۳۰ به پایان رسید و به این ترتیب پرونده اولین دوره لیگ نوآوری بسته شد.

دومین دوره لیگ نوآوری به طور رسمی از اول آذر ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد و پذیرای همکاران صاحب ایده نوآرانه خواهد بود.


سابقه اولین دوره لیگ نوآوری:

پیرو فراخوان لیگ نوآوری بهسازان فردا در مهر ۱۳۹۹، اولین مرحله این رویداد با مشارکت فعال محققین و کارشناسان نوآور شرکت‌های مجموعه بهسازان فردا در بازه زمانی ۱ مهر ۱۳۹۹ تا ۳۰ دی ۱۳۹۹ برگزار شد. مرحله دوم با خاتمه مرحله اول تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ادامه پیدا کرد و پس از آن مرحله سوم تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ برگزار شد.

در هر مرحله جلسات داوری نهایی با حضور ارائه‌دهندگان آثار و معرفی اثر و پاسخ به پرسش‌های داوران، برگزار شد. نتایج رده‌بندی آثار و شرکت‌ها در هر محور پس از جمع‌بندی به اطلاع شرکت‌ها و شرکت‌کنندگان رسید و به رسم یادبود و به منظور ارج نهادن به تلاش و همکاری همکاران مجموعه شرکت‌های بهسازان فردا در فعالیت‌های نوآورانه، تقدیرنامه و هدایایی به ایشان تقدیم شد.

مرکز نوآوری پل‌وینو به‌عنوان دبیرخانه لیگ نوآوری فرایند اجرا شامل ارتباط با نمایندگان نوآوری شرکت‌ها و  هدایت کارشناسی اولیه، داوری مقدماتی، برگزاری جلسات کمیته داوران و در انتها برگزاری مراسم اختتامیه را بر عهده داشت.


اخبار مرتبط در سایر رسانه‌ها:

برگزاری مراسم اختتامیه لیگ نوآوری بهسازان فردا، عصر بانک، ۱۹ آبان ۱۴۰۰

لیگ نوآوری «بهسازان فردا» با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد، راه پرداخت، ۱۹ آبان ۱۴۰۰

لیگ نوآوری «بهسازان فردا» با معرفی برترین‌‌ها به کار خود پایان داد، اقتصادآنلاین، ۲۲ آبان ۱۴۰۰

لیگ نوآوری «بهسازان فردا» با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد، وب‌سایت شرکت گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، ۱۹ آبان ۱۴۰۰

برگزاری مراسم اختتامیه لیگ نوآوری پل‌وینو، وب‌سایت شرکت زیرساخت امن خدمات تراکنشی، ۱۹ آبان ۱۴۰۰


  

نظر دهید

* نام شما
* ایمیل شما
* نظر شما
تمامی حقوق مربوط به طراحی و توسعه وب سایت محفوظ می باشد Polwinno.ir
X

جستجوی سریع محتوای تخصصی پل‌وینو


v