اخبار و رویدادها و فراخوان‌های بخش رویداد

وبلاگ پل‌وینو
۲۱ مهر ۱۴۰۰ 0

خاتمه مرحله سوم لیگ نوآوری و اولین دوره این رقابت در شرکت‌های گروه بهسازان فردا ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹

نتایج سومین مرحله از رقابت‌های نوآوری در مجموعه شرکت فناوران هوشمند بهسازان فردا مشخص شد


سومین مرحله از لیگ نوآوری بهسازان فردا از خرداد ۱۴۰۰ به‌مدت ۴ ماه آغاز شد. در این مرحله که تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ادامه یافت مراحل دریافت، بررسی اولیه، کارشناسی، داوری مقدماتی و داوری نهایی آثار نوآورانه همچون دو مرحله قبل انجام شد. مشارکت محققین و کارشناسان نوآور شرکت‌های مجموعه بهسازان فردا در این مرحله نسبت به مرحله دوم با ۳۵% رشد همراه بود. از بین ۸۷ اثر دریافتی ۲۷ اثر به مرحله داوری نهایی راه یافتند که در پنج جلسه از ۱۰ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ با حضور ارائه‌دهندگان آثار جهت معرفی اثر و پاسخ به پرسش‌های داوران برنامه‌ریزی و اجرا شد. نتایج رده‌بندی آثار و شرکت‌ها در هر محور در حضور داوران لیگ جمع‌بندی شد که به زودی به اطلاع شرکت‌کنندگان نیز خواهد رسید. به این ترتیب اولین دوره لیگ نوآوری به پایان رسید. استقبال رو به افزایش همکارن شرکت‌های گروه از این تجربه این نوید را می‌دهد که دوره‌های بعد با پشتوانه و حمایت بیشتری برگزار شود.

به منظو ارج نهادن به تلاش و همکاری همکاران مجموعه شرکت‌های بهسازان فردا در فعالیت‌های نوآورانه، رتبه‌های برتر و شرکت برتر دوره اول لیگ نوآوری طی مراسمی معرفی و از ایشان قدردانی خواهد شد.

 

سابقه لیگ نوآوری:

پیرو فراخوان لیگ نوآوری بهسازان فردا در مهر ۱۳۹۹، اولین مرحله این رویداد با مشارکت فعال محققین و کارشناسان نوآور شرکت‌های مجموعه بهسازان فردا در بازه زمانی ۱ مهر ۱۳۹۹ تا ۳۰ دی ۱۳۹۹ برگزار شد. مرحله دوم نیز با خاتمه مرحله اول تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ادامه داشت.

در هر مرحله جلسات داوری نهایی با حضور ارائه‌دهندگان آثار و معرفی اثر و پاسخ به پرسش‌های داوران، برگزار شد. نتایج رده‌بندی آثار و شرکت‌ها در هر محور پس از جمع‌بندی به اطلاع شرکت‌ها و شرکت‌کنندگان رسید و به رسم یادبود و به منظور ارج نهادن به تلاش و همکاری همکاران مجموعه شرکت‌های بهسازان فردا در فعالیت‌های نوآورانه، تقدیرنامه و هدایایی به ایشان تقدیم شد.

مرکز نوآوری پل‌وینو به‌عنوان دبیرخانه لیگ نوآوری فرایند اجرا شامل ارتباط با نمایندگان نوآوری شرکت‌ها و  هدایت کارشناسی اولیه، داوری مقدماتی، برگزاری جلسات کمیته داوران را بر عهده دارد.

  

نظر دهید

* نام شما
* ایمیل شما
* نظر شما
تمامی حقوق مربوط به طراحی و توسعه وب سایت محفوظ می باشد Polwinno.ir
X

جستجوی سریع محتوای تخصصی پل‌وینو


v