اخبار و رویدادها و فراخوان‌های بخش رویداد

وبلاگ پل‌وینو
۳ خرداد ۱۴۰۰ 0

برگزاری سبکاد ۴

شناسایی، پرورش و جذب استعداد در زمینه برنامه‌نويسی


چهارمین دوره از رویداد سبکاد با نام سبکاد 4 با هدف انتخاب برنامه‌نويسان توانا در زمينه‌های Java، .Net، Go و Node.js برای مجموعه‌های فن آوران هوشمند بهسازان فردا از اسفند ۱۳۹۹ برنامه‌ريزی و از طریق جابينجا برای شناسایی و جذب کارآموز اطلاع‌رسانی شد. 23 متقاضی برای زبان برنامه‌نويسی GO، 49 متقاضی برای زبان برنامه‌نويسی Java، 45 متقاضی برای Node.js و 42 متقاضی برای .Net با ارسال رزومه اعلام آمادگی کردند. پس از چند مرحله مصاحبه 5 نفر در GO، 20 نفر در Java، 11 نفر در Node.js و 12 نفر در .Net پذيرفته شدند.

از اول فروردين 1400 کارآموزان با راهنمايی و مربی‌گری مرکز نوآوری پل‌وینو، بر پایه متدولوژی ميکروسرويس به مطالعه، آموزش و تحقيق پرداختند و نسبت به پياده‌سازی مناسب تسک‌های تعریف شده اقدام نمودند. درطی چهار فرايند ارزيابی، تعداد کارآموزان در مجموع به 9 نفر (4 نفر Java، 4 نفرNode.js و 1 نفرGo) رسید. به این ترتیب این افراد به مرحله نهايی اتمام تسک‌های پياده‌سازی راه يافتند.با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا تمامی مراحل اجرایی این دوره به صورت غیرحضوری انجام شد.

در پایان دوره، ارزیابی نهایی مهارت‌های شرکت‌کنندگان سبکاد ۴ در حضور کمیته داوران انجام و به برگزیدگان جوایزی اعطا خواهد شد.

  

نظر دهید

* نام شما
* ایمیل شما
* نظر شما
تمامی حقوق مربوط به طراحی و توسعه وب سایت محفوظ می باشد Polwinno.ir
X

جستجوی سریع محتوای تخصصی پل‌وینو


v