وبلاگ پل‌وینو بخش روند فناوری و کسب و کار

وبلاگ پل‌وینو
20 اردیبهشت 1399 0

روندهای برتر مدیریت ثروت در سال 2020

بنگاه‌های مدیریت ثروت از این پس در اکوسیستمی قرار می‌گیرند که به‌جای محصول بر تجربه مشتری تکیه دارند. هدف این گزارش شناسایی و تحلیل روندهای برتر مدیریت ثروت در سال 2020 و سال‌های پیش رو است.


مدیریت ثروت از دو جنبه دستخوش دگرگونی شده است: تجربه مشتری و تحول دیجیتال. برای موفقیت در چنین شرایطی درک تغییرات پروفایل مشتریان و انتظارات آنها ضروری است. بنگاهها میتوانند از بینش عمیق مشتریان برای تشخیص الگوهای رفتاری آنها استفاده کنند و محصولات و خدمات خود را متناسب با آن ارائه دهند. وقتی بنگاهها تجارب مشتری خود را اولویتبندی میکنند به این معنی است که تمایلات و احساسات آنها را تحلیل میکنند تا خدماتی فوقشخصیسازیشده ارائه دهند. همچنین بنگاهها از AI و یادگیری ماشین بهره میگیرند تا ارتباط مشتری و مشاور را بهبود و ارتقا دهند. برای نوآوری بهویژه برپایه زیرساختهای قدیمی، سازمانها باید از API باز استفاده کنند تا قابلیتهای فناورانه مورد نیاز را از فین تکها و شرکتهای نوپا جذب کنند. قوانین حاکم مانند GDPR و KYC نیز سازمانها را مجبور میکنند تا امنیت سایبری را ارتقا دهند و فرایندهای خستهکننده پذیرش مشتری را در قالب سناریوهای مطابقتهای دادهمحور خودکار کنند.

کپجمنای در گزارش تحلیلی خود با عنوان مهمترین روندهای مدیریت ثروت در سال ۲۰۲۰ چهار نیاز اصلی و 9 روند منتج از آنها را معرفی کرده که در تحول این کسبوکار نقش خواهند داشت. خلاصهای از این گزارش توسط مرکز نوآوری پلوینو تنظیم شده است.

 

عنوان گزارش: روندهای برتر مدیریت ثروت در سال ۲۰۲۰

تهیه‌کننده: آرش محقق زاده

تاریخ انتشار :  اردیبهشت ۱۳۹۹ گزارش مرتبط

روندهای برتر بانکداری خرد در سال 2020


 

نظر دهید

* نام شما
* ایمیل شما
* نظر شما
تمامی حقوق مربوط به طراحی و توسعه وب سایت محفوظ می باشد Polwinno.ir
X

جستجوی سریع محتوای تخصصی پل‌وینو


v